Par apbedīšanas un morga pakalpojumiem zvanīt uz diennakts tālruņiem: 29710824, 67622061, 25943043

Par mums

Mēs palīdzēsim grūtā brīdī

Mēs cienām mūsu klientus un cenšamies atrast katram klientam labāko risinājumu, atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām.

orlova-maria-1349339-unsplash

Par mums

Apbedīšanas birojs “Latvir” ir apbedīšanas pakalpojumu uzņēmums, kurā tiek piedāvāti visi nepieciešamie apbedīšanas pakalpojumi. Mūsu darbinieki ir ar ļoti lielu darba pieredzi un palīdzēs Jums, sniedzot apbedīšanas pakalpojumus smagajā dzīves brīdī.

Mūsu

Atsauksmes

Lielu paldies gribu pateikt LATVIR darbiniekiem,kas palīdzēja organizēti,profesionāli guldīt mammu zemes klēpī.Paldies ,ka Jūs esiet,jo tādā brīdī sāpes sirdī ,pārdzīvojumi nes virsroku.Vēlreiz liels paldies par palīdzību ,atbalstu!
Inga Remese
Liels paldies ''LATVIR'' komandai par iejūtību, sapratni un cilvēcību pavadot manu mammu pēdējā gaitā. Firma izdarīja visu profesionāli, šī vārda labākajā nozīmē. Nesavtīgi palīdzot ar padomu.
Mudīte Ramute
Patiess,liels paldies Raimondam par nesavtigu palidzibu gruutaa briidi teeti,Laimoni Sedolu pavadot kapu kalninja,firma izdariija visu,lai atvieglotu muusu,piederigo,skumjas un nezinju,teetim aizejot.Sirds paldies visiem,kas palidzeja.
Aija Vidze
Es un mans tēvs Ivars gribam izteikt lielu paldies par iejūtīgu un augsti profesionālu palīdzību mūsu mammas un sievas aiziešanas brīdī un bēru organizēšanā.
Normunds Cipulis
Esmu ļoti pateicīga LATVIR komandai. Mana mamma nomira vakarā. Man nav pieredzes šādās lietās, tāpēc zvanīju Raimondam un viņš profesionāli un taktiski pārņēma rīkošanos. Visu formalitāšu kārtošana, pasūtīšana un saskaņošana tika veikta ātri un zinoši. Tādā brīdī, kad zūd pamats zem kājām, ļoti svarīgi, ka līdzās ir tik mūsdienīgi cilvēki, KAS REĀLI VAR PALĪDZĒT. Paldies par palīdzību, iejūtību un atbalstu!
Vita Liepiņa